Proje Danışmanlık

çelik betonarme proje danışmanlığıTasarım 3D Modelleme
Altyapı olarak kullanılacak çelik ve betonarme yapılar hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan proje sahipleri için ekonomik, güvenli, şık ve estetik tasarımlar çıkartıyoruz. Bu tasarımları, 3D modelleyerek ve diğer formatlarda da sizlere sunuyoruz. Yapmış olduğumuz bazı 3D modellemelere model arşivi sayfamızdan göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımlar ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Proje Analizi
Yapılacak projenin tasarımına karar verdikten sonra kapatılacak alan, membran sistemleri, çelik ihtiyaçlarına yönelik daha gerçekçi çözümler sunmak amacıyla Armilla olarak analiz ve birimleme çalışmaları mühendis arkadaşlarımız tarafından yapılır.


Malzeme Seçimi
Projenin mahiyetine, ayrılan bütçeye, proje sahiplerinin özel taleplerine, membran yapının ihtiyaçlarına göre uygun kalite, marka ve özellikte membran PVC, PTFE, ETFE malzemelerine karar verilir. Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.